BT-1100 Serisi İnfrared Isıtıcı MasaElcon AutomatıonÜrün Adı

BT-1100 SERİSİ İNFRARED ISITICI MASA

Ürün Kodu

BT-1100

Kategori

İNFRARED ISITICI MASA

Alt Kategori

BT-1100 SERİSİ

Güç (W)

1250

Volt (V)

220

Toplam Boy

1100 mm

Priz

Var

Masa Tablası

İsteğe Bağlı

Gövde

Paslanmaz Çelik


Dış mekanlarda çok daha az maliyetlere , verimli ve sağlıklı ısınmanın en etkili yolu helen infrared teknolojisiyle donatılmış ısıtıcı masalardır. Cafe bar restaurantlar vb açık , yarı açık alanlarda hem konforlu ve rahat kullanımıyla hemde şık görünümüyle son zamanlarda popülaritesini artırmıştır. Elcon İnfrared ısıtıcı masanın diğer masa tiplerine ve ısıtma sistemlerine göre avantajları:

 • Diğer ısıtma sistemlerine göre(borulu radyant, doğalgaz , LPG Palmiye/Mantar vb.) çok düşük yatırım maaliyeti gerektirmesi
 • Ortam ısıtması yerine, kullanılan alanların ısıtılması ile sağlanan enerji tasarrufu açısından son derece ekonomiktir.
 • İşletmede mevcut olan masalar yerine geçecek olan İnfrared ısıtıcılı masalar ısıtma görevide göreceğinden ısıtma için ekstra kurulum alanına ihtiyaç duyulmayacaktır.Bununla birlikte göze hitap eden şık bir görüntü elde edilecektir.
 • Dış mekanlarda ısıtma konusunda en rahatsız edici unsurlardan biri bacak ve ayak bölgesinin ısıtılamamasıdır. Elcon İnfrared Isıtıcı masalar yardımıyla insan vücüdünün en zor ısıtılabilen bölgesi olarak kabul gören bacak ve ayak bölgesini rahatlıkla ısıtabilir ve minimum enerji ile ısıtma sağlayabilirsiniz.
 • Paslanmaz çelik konstrüksyonu sayesinde hem son derece mukavemetli bir yapıya sahiptir hemde uzun süreli kullanımlar için idealdir.
 • Barlarda , yat turlarında dış ortamlarda düzenlenen etkinlikler için 110 cm gövde uzunluğu olan BT-1100 tipi ısıtıcı masalar kullanılmaktadır. Uzun gövde yapısı sayesinde ayakta duran kişiler için son derece konforlu ve şık bir dayanak olabilmektedir. 
 • Isıtıcı masa tablaları işletmenin insiyatifine bırakılmış olup cam , alüminyum , mdf , werzalit vb.olabilir.
 • İnfrared ısıtıcılarımızın tamamı kendi imalatımızdır.
  Merdiven altında üretilmiş infrared ısıtıcılarla sağlığınızı ve güvenliğinizi tehlikeye atmayın! ELCON infrared ısıtıcılar yalnızca iletişim adreslerimizde mevcut olan satış ofislerinde ve web sitemizde mevcuttur. Bu tip merdiven altı taklitçi firmalara itibar edip işletmenizin ve müşterilerinizin güvenliğini riske atmayınız. Üretim yeterliliği olmayan bu tip işletmeler ile çalışmak sizleri maddi yada manevi sıkıntıya sokabilir.
 • İnfrared ısıtıcılarımızın tamamı kendi imalatımızdır.